Co warto wiedzieć o najnowszym modelu Apple- iPhone 13 Pro?

gru 8, 2021 Telefony

Wybór smartfona wiąże się nie tylko z wybraniem urządzenia do codziennej komunikacji, ale też z wyborem urządzenia, które będzie musiało podołać wielu innym zadaniom. Dzisiaj przeciętny użytkownik telefonu oczekuje od niego nie tylko komunikacji z innymi osobami, ale też możliwości szybkiej, nieprzerwanej pracy, pojemnej baterii, intuicyjnego interfejsu i nie tylko. W poszukiwaniu takiego telefonu zdecydowanie warto przyjrzeć się modelowi iPhone 13 pro. Co takie wyróżnia ten telefon?

iPhone 13 pro- jak wypada na tle konkurencji?

iPhone 13 pro to jeden z nowszych modeli iPhone’a od Apple. Ten model został wzbogacony o kilka funkcji oraz jest urządzeniem, który przypadnie do gustu osobom ceniącym rozmiar telefonu. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że iPhone 13 pro to urządzenie, które ma wyświetlacz o sporej przekątnej wynoszącej całe 6,1 cala. Taka wielkość nie powinna jednak nikogo onieśmielać. Telefon mimo rozmiarów świetnie leży w ręce, a do tego a sporo zalet. Po pierwsze filmiki, video i inne filmy ogląda się na takim wyświetlaczu rewelacyjnie. Widoczne są nawet najmniejsze detale, a mimo to obraz nie zacina się, przez zastosowanie wydajnego procesora. Czip zastosowane w iPhone 13 pro może być uważany za jeden z najlepszych, jakie obecnie można znaleźć na rynku. Co jeszcze warto wiedzieć o tym modelu?

iPhone 13 Pro- propozycja dla estetów

Fani fotografii często poszukują w telefonach aparatów o dobrej jakości. Nie jest łatwo znaleźć taki aparat. W modelu iPhone 13 Pro wiele użytkowników może się jednak zaskoczyć. W tym modelu Apple postawiło na system aparatów o rozdzielczości 12 Mpix, które są odpowiednie do robienia zdjęć w każdych warunkach pogodowych. Nawet słabe oświetlenie nie będzie przeszkodą w tym, by zrobić oszałamiające, wyraźne zdjęcie. Warto też pamiętać, o tym, że aparaty te są z obiektywem ultraszeroko­kątnym, teleobiektywem oraz obiektywem szerokokątnym. Portret można robić w jednym z sześciu oświetleń, w tym: studyjne, naturalne, sceniczne, konturowe, sceniczne- mono, High- key mono. Prócz tego obecna jest także stabilizacja obrazu. Nie tylko zdjęcia można zrobić w znakomitej jakości, ale też nagrać wideo.

Co jeszcze może zaskoczyć w iPhonie 13 Pro?

IPhone 13 Pro to nie tylko nowa propozycja od Apple. To także telefon pełen niespodzianek. Jest to model, który można odblokować za pomocą Face ID, czyli bez użycia rąk. Osoby, które lubią proste i wygodne rozwiązania będą pozytywnie zaskoczone na wieść o tym, jak łatwo można odblokować telefon. Wystarczy już zdjęcie twarzy użytkownika. I gotowe, telefon sam rozpoznaje właściciela. 

Baterie to pozycja, na którą również warto jest się zatrzymać. Bateria w telefonie iPhone 13 pro jest wytrzymała. Wideo można odtwarzać nawet do 22 godzin bez ładowania. Sam dźwięk można odtwarzać natomiast przez 75 godzin, czyli aż 3 doby. Taki wynik jest imponujący i sprawia, że o ładowarce będzie można nieraz zapomnieć. Istnieje też możliwość szybkiego naładowania telefonu, do 50% w okresie 30 minut. Więcej szczegółów dot. iPhone 13 Pro znajdziesz na stronie: https://ispot.pl/iphone-13-pro)

Przez progamer