Czy iphone w 2021 roku to dobry wybór?

maj 9, 2021 Telefony
telefon iphone

Apple prezentuje nowy telefon iPhone każdego roku. Sprzęt ten cieszy się bardzo dużą popularnością i niemal zawsze bije rekordy sprzedaży, a modele po premierze długo królują na czele najwydajniejszych smartfonów. Pomimo tego nie można jednoznacznie powiedzieć, że są to telefony innowacyjne, a jak tylko odwiedzisz sklep iPhone i przeczytasz specyfikację, to wywnioskować można, że „na papierze” istnieje wiele znacznie lepszych telefonów z systemem Android. Gdzie jest haczyk?

System iOS i brak defragmentacji

Apple wytyczyło ścieżki, którymi próbują dziś podążać inni producenci tak jak np. Samsung, czy Google. Projektowanie urządzeń odbywa się równolegle z rozwijaniem oprogramowania i to jest największa zaleta produktów z logiem nadgryzionego jabłka. Kto raz spróbował płynności systemu na iPhone, ten nie zechce wrócić do kapryśnego Androida. Nie tylko płynność działania stoi na najwyższym poziomie, lecz również optymalizacja pracy na starszych urządzeniach. Kupując iPhone, możesz liczyć aż na 5 lat pełnego wsparcia i przez ten czas można oczekiwać, że Twój telefon będzie działał naprawdę dobrze.

Innowacja czy brak innowacji?

telefon iphone

Apple już od pewnego już nie kojarzy się z firmą, która wprowadza rewolucyjne nowości na rynek. Można zauważyć pewną zmianę w ich podejściu od czasu, gdy zmarł Steve Jobs. Z firmy, która wytyczała technologiczne standardy poprzez dostarczanie rozwiązań, których nie stosuje nikt inny, raczej stała się firmą, która skupia w jednym urządzeniu to, co najlepsze na rynku – koniecznie sprawdź ofertę na Sferis. Dopiero w tym roku możemy spodziewać się premiery telefonów od Apple z wyświetlaczem 120 Hz, podczas gdy konkurencja stosuje je już od dwóch lat. Podobnie wygląda to z czytnikiem linii papilarnych w ekranie.
Cała magia polega na tym, że jak Apple wprowadza jakieś rozwiązanie, to jest ono dopracowane do perfekcji i działa po prostu tak jak każdy z nas by sobie tego życzył. To sprawia, że telefon iPhone jest urządzeniem kompletnym i odpowiadającym większości użytkowników. Zapewnia wysoką wydajność, długie wsparcie aktualizacji, znakomity aparat, dobry czas działania na baterii i bezproblemowe utrzymanie swoich funkcjonalności przynajmniej przez 5 lat. Czego chcieć więcej?

Zdecydowanie warto rozważyć zakup iPhone w 2021 roku. Mimo mocnej konkurencji na rynku te telefony wciąż mają „to coś”.

Przez progamer