Smartfon Motorola Moto G7 Power 64GB

wrz. 1, 2019 Telefony
Smartfon Motorola Moto G7 Power 64GB

Motorola Moto G7 Power 64GB miała premierę na początku 2019 roku. Producent podjął decyzję o wyposażeniu produkt w baterię o wzorowej pojemności, a także solidne podzespoły. Nie przełożyło się to jednak na wzrost ceny omawianego modelu.

Ekran

Smartfon Motorola Moto G7 Power 64GB posiada 6,2-calowy wyświetlacz Max Vision, który został wykonany w technologii LTPS LCD. Warto również mieć świadomość, że rozdzielczość panelu została ustalona na wartość HD+ (1520×720), z kolei proporcje na 19:9. Można zatem z tego wywnioskować, że uzyskana liczba pikseli na cal wyniosła 279 ppi. Koniecznie trzeba wspomnieć o prostokątnym wcięciu u góry. Warto podkreślić, że producent zadbał, by przestrzeń praktycznie przez cały czas była wykorzystywana przez użytkownika.

Zawartość opakowania

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że wraz ze smartfonem w zielono-czarnym pudełku kartonowym umieszczona została ładowarka (5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A), bezbarwne etui, igła do wysuwania na karty (2 x nanoSIM + microSD), a także przewód USB. Ponadto paleta barw sRGB jest pokryta aż w 95%, z kolei kontrast przekracza 1650:1. Koniecznie trzeba także wspomnieć, że maksymalna jasność w omawianym urządzeniu będzie wynosiła więcej niż 580 lumenów.

Smartfon Motorola Moto G7 Power 64GB

Najważniejsze cechy produktu

Obudowa omawianego produktu została wykonana ze szkła polimerowego, która jest ponadto odporna m.in. na zachlapanie. Wymiary smartfona wynoszą 159,43 x 76 x 9,3 mm, z kolei masa to 193 g.

Wygląd

Warto wiedzieć, że do obudowy zostało wykorzystane tworzywo sztuczne. Ramka może się wydawać użytkownikom aluminiowa, jednak jest to plastik wysokiej jakości. Producent ponadto nie zapomniał o dwóch osobnych slotach na dwie karty nanoSIM, a także microSD.

Wydajność

Produkt został wyposażony w Snapdragona 632. Trzeba wiedzieć, że składa się na niego aż osiem rdzeni Kryo 250 Silver, które bazują na ARM Cortex A53. Warto również podkreślić, że smartfon w grach będzie radził sobie bardzo dobrze ze względu na HD+. Urządzenie nie ma również problemów w kwestii nagrzewania się. Sprawdź ofertę na https://www.sferis.pl/smartfon-motorola-moto-g7-power-64gb-violet-bluetooth-wifi-gps-lte-dualsim-64gb-android-90-kolor-fioletowy-p640244.

Przez progamer