Do jakich drukarek pasuje tusz canon 545?

Laptopy i komputery paź 13, 2020

Oryginalny tusz canon 545 to popularny atrament pigmentowy, który służy do drukowania dokumentów na zwykłym papierze. Jest to idealny wybór dla tych osób, którym zależy na ostrym i wyraźnym wydruku o dużej trwałości. Przed zakupem nowego tonera warto jednak dokładnie upewnić się do jakich drukarek będzie on pasować.

Do jakich urządzeń drukujących pasuje tusz canon 545 ?

Oryginalny tusz canon 545 pasuje do drukarek PIXMA iP2850, PIXMA MG2450, MG2550, MG2550S, MG2555S, MG2950 oraz MG3050. Jeżeli chodzi o wydajność wydruków, to wynosi ona około 180 stron. Osoby, które nie znają się na sprzęcie IT powinny skorzystać z fachowego doradztwa sprzedawcy. Dostępne są także specjalne witryny internetowe na których można sprawdzić z którymi drukarkami jest kompatybilny tusz firmy Canon.

Dlaczego warto postawić na oryginalny tusz marki Canon?

Oryginalny tusz canon 545 oferuje żywe i dynamiczne kolory – zobacz: https://www.drtusz.pl/tusze-canon-545-zamienniki-oryginalne-c-50500003694.html. Warto wspomnieć także o tym, że każdy wydruk charakteryzuje się dużą odpornością na tarcie. Tusz nie blaknie z upływem czasu i co najważniejsze nie rozmazuje się po zakreśleniu markerem. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim skład atramentów Canon, dzięki któremu można uzyskać jasne i naturalne kolory. Wydruki bardzo łagodnie przechodzą od jasnych do ciemnych tonacji. Jest to idealny wybór dla osób, które chcą drukować zdjęcia i dokumenty z bardzo dużą szybkością.

Jakie zalety?

Pigment, który stosowany jest w oryginalnych tuszach Canon może pochwalić się dużą gęstością. W dużej mierze to właśnie dzięki temu rozwiązaniu można liczyć na intensywne kolory. Dzięki efektowi naturalnej głębi drukarki zużywają zdecydowanie mniej tuszu. Opisując największe zalety warto wspomnieć także o bardzo atrakcyjnej cenie. Tusze marki Canon są doskonałym wyborem dla firm i klientów indywidualnych, którzy poszukują idealnego kompromisu pomiędzy wydajnością i atrakcyjną ceną.

Przez progamer