Do jakich drukarek pasuje tusz canon 545?

paź 13, 2020 Laptopy i komputery

Oryginalny tusz canon 545 to popularny atrament pigmentowy, który służy do drukowania dokumentów na zwykłym papierze. Jest to idealny wybór dla tych osób, którym zależy na ostrym i wyraźnym wydruku o dużej trwałości. Przed zakupem nowego tonera warto jednak dokładnie upewnić się do jakich drukarek będzie on pasować.

Do jakich urządzeń drukujących pasuje tusz canon 545 ?

Oryginalny tusz canon 545 pasuje do drukarek PIXMA iP2850, PIXMA MG2450, MG2550, MG2550S, MG2555S, MG2950 oraz MG3050. Jeżeli chodzi o wydajność wydruków, to wynosi ona około 180 stron. Osoby, które nie znają się na sprzęcie IT powinny skorzystać z fachowego doradztwa sprzedawcy. Dostępne są także specjalne witryny internetowe na których można sprawdzić z którymi drukarkami jest kompatybilny tusz firmy Canon.

Dlaczego warto postawić na oryginalny tusz marki Canon?

Oryginalny tusz canon 545 oferuje żywe i dynamiczne kolory – zobacz: https://www.drtusz.pl/tusze-canon-545-zamienniki-oryginalne-c-50500003694.html. Warto wspomnieć także o tym, że każdy wydruk charakteryzuje się dużą odpornością na tarcie. Tusz nie blaknie z upływem czasu i co najważniejsze nie rozmazuje się po zakreśleniu markerem. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim skład atramentów Canon, dzięki któremu można uzyskać jasne i naturalne kolory. Wydruki bardzo łagodnie przechodzą od jasnych do ciemnych tonacji. Jest to idealny wybór dla osób, które chcą drukować zdjęcia i dokumenty z bardzo dużą szybkością.

Jakie zalety?

Pigment, który stosowany jest w oryginalnych tuszach Canon może pochwalić się dużą gęstością. W dużej mierze to właśnie dzięki temu rozwiązaniu można liczyć na intensywne kolory. Dzięki efektowi naturalnej głębi drukarki zużywają zdecydowanie mniej tuszu. Opisując największe zalety warto wspomnieć także o bardzo atrakcyjnej cenie. Tusze marki Canon są doskonałym wyborem dla firm i klientów indywidualnych, którzy poszukują idealnego kompromisu pomiędzy wydajnością i atrakcyjną ceną.

Przez progamer