iPhone 13 256GB – potężny smartfon z normą bezpieczeństwa IP68

sty 6, 2022 Telefony
iphone 13 256gb

W poprzednim roku Apple zaprezentowało nowość, która stała się prawdziwą sensacją wśród użytkowników. Zapowiedziano nowego iPhone’a 13 z 256 GB miejsca w pamięci. Jest to flagowiec z tej serii, który wywołał furorę na rynku smartfonów. Jego parametry techniczne są po prostu superlatywne.

Unowocześniony iPhone 13 256GB od Apple

Gadżet jest wodo- i pyłoodporny zgodnie z normą IP68, co sprawia, że smartfon jest całkowicie zabezpieczony przed jakąkolwiek wilgocią. Model ten posiada na swoim ekranie warstwę Ceramic Shield. Technologia ta chroni gadżet przed zarysowaniami, dzięki czemu zawsze możesz mieć go w kieszeni lub torbie podczas spaceru po mieście czy prac w ogrodzie. Model posiada obsługę Wi-Fi 5G, a także doskonałą żywotność baterii do 19 godzin.

Jeśli szukasz świetnego urządzenia, iPhone 13 256 gb może być właśnie tym, czego potrzebujesz. Jest wyposażony w najnowszy system iOS 15, więc z łatwością udostępnisz swój ekran, obejrzysz filmy i posłuchasz muzyki podczas rozmowy FaceTime. Ma też prędkość 5G, więc doskonale nadaje się do pobierania dużych plików lub oglądania seriali online. Możesz nawet używać go do grania w sieciowe gry wieloosobowe.

Jeśli chcesz mieć telefon, który ułatwi Ci życie, to iPhone 13 512 gb jest dla Ciebie odpowiednim wyborem. Posiada on wyświetlacz Super Retina XDR, który wyświetla kolory zgodnie z wizją twórcy i wszystko wygląda na nim bardzo naturalnie. Gęstość pikseli w tym modelu jest ultra wysoka, więc wszystko jest idealnie ostre i wyraźne.

Aparaty mają rozdzielczość 12MP, które z łatwością poradzą sobie ze wszystkimi Twoimi potrzebami w fotografii i wideografii. Główny aparat wyposażony jest w zoom optyczny, który pozwala na ręczne ustawianie ostrości zdjęć bez konieczności używania dodatkowego oprogramowania do edycji zdjęć.

Nowy klasyk w serii iPhone – 13. wersja z 256GB pamięci

W 2021 roku iPhone 13 256GB stał się już klasykiem flagowej linii Apple. Charakteryzuje się bardzo stabilnym i niezawodnym działaniem. Ekran wykonany jest ze szkła ceramicznego, dzięki czemu telefon jest chroniony przed wodą i kurzem.

Twórcy dokonali również znaczącego przełomu w rozwoju procesorów mobilnych, co pozwoliło zwiększyć wydajność tego modelu o 60%. Jest to zasługa nowego 6-rdzeniowego procesora z technologią AI, który został opracowany specjalnie dla tego smartfona. Nowe urządzenie wyposażone jest w 6,1-calowy wyświetlacz OLED, a także potężny układ Apple A15 Bionic.

Nowy smartfon jest również wyposażony w najnowszą generację technologii bezprzewodowego ładowania, Qi standard 8. I wreszcie, posiada warstwę Ceramic Shield na ekranie, która pozwala na korzystanie z iPhone’a 13 bez obaw o jego zarysowanie po upuszczeniu na twardą powierzchnię lub w kontakcie z wodą.

Niezwykła komunikacja iPhone 13 256GB

Połączenie sieciowe 5G jest dostępne w miejscach, w których istnieje infrastruktura sieciowa 5G i usługi operatora komórkowego 5G. Połączenie sieciowe 5G wykorzystuje częstotliwości radiowe oprócz pasm Wi-Fi 2,4 GHz i 5 GHz, zapewniając szybsze działanie sieci bezprzewodowej. Przez iPhone 13 256gb będziesz mógł łączyć się z internetem z prędkością do 1000 Mb/s w niektórych krajach, a nawet więcej.

iPhone 13 256GB w różnych wersjach kolorystycznych do znalezienia m.in. na https://ispot.pl/iphone-13-256gb

Przez progamer