iPhone 13 Pro 128 GB- czy warto go kupić?

mar 8, 2022 Telefony
iphone 13 pro 128gb

Firma Apple już od niezwykle długiego czasu jest prawdziwym potentatem na rynku światowych technologii. Obecnie praktycznie każdy z nas jest dumnym posiadaczem smartfona z logiem nadgryzionego jabłka. Chętnie korzystamy nie tylko w iPad’ów, Macbook’ów ale także i z iPhone’ów. To właśnie te smartfony skradły serca wielu użytkownikom. Doceniamy je nie tylko za minimalistyczny design ale przede wszystkim za niezwykłą jakość wykonania i potężne procesory. Smartfony od Apple zawsze działają niesamowicie płynnie i szybko. Zwykle firma wypuszcza na rynek kilka wersji podstawowego modelu, a także opatrz je różnej wielkości pamięciami. Warto szczególną uwagę zwrócić na iPhone 13 Pro 128 GB. Czy warto w niego zainwestować?

IPhone 13 Pro 128 GB- co go wyróżnia?

IPhone 13 Pro to nieco większa i bardziej zaawansowana wersja niedawno wypuszczonego na rynek iPhone 13. Można powiedzieć, że wersja Pro flagowego modelu 13 spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem z jednej strony, zaś z drugiej spotkała ją również ostra krytyka. Niemniej jednak warto bliżej przyjrzeć się nowemu iPhone 13 Pro 128 GB. To co z pewnością rzuci się w oczy to wymiary. Smartfon ten jest znacznie większy niż standardowy model. Wielu użytkowników uznaje to z pewnością za niekwestionowaną zaletę, jednak dla innych użytkowników, szczególnie tych, którzy przyzwyczajeni są do wersji mini, może stanowić to dość poważny problem. Oczywiście standardowo model iPhone 13 Pro 128 GB został wyposażony w niezwykle wydajny i super szybki procesor A15 Bionic. Procesor ten w głównej mierze warunkuje jego błyskawiczne działanie, a także fakt, że każda aplikacja działa niezwykle płynnie i sprawnie. Oczywiście nie sposób również pominąć wyświetlacza OLED, który w przypadku większego rozmiaru robi jeszcze lepsze wrażenie. Pozostałe parametry dotyczące aparatu oczywiście są niezwykle podobne co w podstawowej wersji iPhone 13. Użytkownicy mogą korzystać z ultraszerokokątnego obiektywu, a także ulepszonego trybu nocnego do robienia zdjęć. Pamięć w którą został wyposażony ten model iPhone Pro czyli 128 GB jest również w zupełności wystarczająca na podstawowe potrzeby użytkowników.

iphone 13 pro 128gb

Czy warto kupić iPhone 13 Pro 128 GB?

Wiele osób z pewnością rozważa zakup iPhone 13 Pro 128 GB ze sklepu ispot.pl. Tak więc warto odpowiedzieć sobie na pytanie czy warto? Otóż okazuje się, że dla miłośników smartfonów pokaźnych rozmiarów, a także wyposażonych w najnowocześniejsze ulepszenie, iPhone 13 Pro 128 GB z pewnością będzie świetnym rozwiązaniem. Co więcej 128 GB pamięci jest wystarczające nie tylko po to, by zainstalować w tym smartfonie niezbędne aplikacje, nawet i te biurowe, ale także by przechowywać na nim różnorodne pliki i dokumenty. IPhone 13 Pro 128 GB to charakterystyczna dla produktów marki niezawodność i wysoka wydajność w połączeniu z eleganckim i minimalistycznym designem. Smartfon ten z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników, a także zadowoli tych, którzy cenią sobie smartfony w rozmiarze nieco większym niż przeciętne modele.

Przez progamer