Laptop macbook air 512gb- parametry urządzenia

cze 3, 2022 Laptopy i komputery
macbook air 512gb

Apple to jeden z największych producentów urządzeń elektronicznych, którzy znajdują się na rynku. Marka jest owiana niemalże legendą przez postać samego Steva Jobsa. Marka jest obecna na rynku już od wielu lat, a jego produkty znane są na całym świecie. Warto wiedzieć, że Apple stale nie przestaje się rozwijać, a na rynku obecne są coraz to nowsze propozycje od producenta. Jednym z nowszych modeli laptopów, jakie można znaleźć na rynku, jest macbook air 512gb.

Laptop macbook air 512gb- co charakteryzuje urządzenie

macbook air 512gb

Laptop macbook air 512gb Z https://ispot.pl/macbook-air-512gb to propozycja, która na rynku jest stosunkowo nowa. Jest to produkt, który pojawił się w 2020 roku. Jego parametry odbiegają nieco od standardów, jednak jak się okazuje, jest to spora zaleta. Laptop ma matrycę o przekątnej 13,3 cala, która jest błyszcząca a do tego wzbogacona o IPS. Ekran jest wystarczający do codziennego użytku, a do tego idealnie się nadaje do podróżowania. Laptop nie zajmuje dużo miejsca, jest smukły, praktyczny, a jego waga jest również niewielka. Masa tego modelu to niewiele ponad 1 kilogram. Waga urządzenia jest odpowiednia dla tych osób, które lubią cieszyć się swobodą.

Laptop zadowoli osoby pracujące, uczące się, a także użytkowników, którzy cenią sobie praktyczne rozwiązania. Podróżnicy również pokochają ten model, jako że można zabrać go w trasę w podręcznej torbie, która została wyprodukowana jako pasowane akcesorium dla tego urządzenia. Nie są to jednak jedyne zalety urządzenia. Co jeszcze warto wiedzieć?

Macbook air 512gb- pozostałe cechy nowego laptopa Apple

Apple to marka, która słynie nie tylko z funkcjonalnych urządzeń, ale też pięknych. Nic więc dziwnego, że model macbook air 512gb zachwyca już na pierwszy rzut oka. Urządzenie jest dostępne w kilku kolorach metalicznych. Dostępne warianty to złota obudowa, szara obudowa oraz srebrna obudowa. Wszystkie wariacje kolorystyczne prezentują się bardzo korzystnie oraz elegancko. Warto również wiedzieć, że macbook air 512gb ma szczególną klawiaturę. Klawiatura urządzenia została wzbogacona o podświetlenie, które będzie szczególnie przydatne dla tych osób, które nie pracują tylko w dzień. Klawiatura ma również czujniki, które same dostosowują się do otoczenia. Oznacza to, że użytkownik nie będzie musiał sam włączać podświetlenia. Klawiatura sama wie, kiedy będzie ono potrzebne. Prócz tego na klawiaturze nowego laptopa można znaleźć także kilka praktycznych przycisków, które sprawią, że praca stanie się jeszcze szybsza oraz wygodniejsza.

Laptop jest ma niewielkie wymiary, jednak nie zmienia to faktu, że jego proces może popisać się sporą wydajnością. Szczególny jest także system operacyjny. Użytkownicy mogą liczyć na nie mniej niż 8 gigabajtów RAM-u, co jest dość sporą ilością. Zapewni ona płynne działanie w każdych warunkach codziennie. Razem z laptopem użytkownik kupuje również zasilacz oraz dedykowany kabel USB-C. Do tego laptop posiada kilka złączy USB oraz konsolę dotykową. Warto również zwrócić na kamerkę wbudowaną, która jest wysokiej jakości.

Przez progamer