Moduł Keystone

kwi 30, 2021 Akcesoria
moduł keystone

Moduł Keystone jest specyficznym narzędziem, które stosuje się w celu budowy nieekranowanych gniazd abonenckich i punktów krosowych w odpowiednich instalacjach. Czym cechuje się to urządzenie? Czy warto wybrać moduł Keystone RJ45?

Moduł Keystone

Jest to urządzenie beznarzędziowe, które wyróżnia się bardzo dobrą jakością. Podczas zakupu zwróćmy uwagę na uniwersalne mocowanie, dzięki czemu zastosujemy moduł w:

  • panelach krosowych,
  • puszkach podłogowych,
  • puszkach naściennych.

Producenci często oferują specjalny kształt prowadnicy kabla, który ma za zadanie zapewnić minimalny rozplot. Dobrą opcją jest dobranie kolorowego kodowania w złączach szczelinowych, co zapewni łatwiejszą instalację w danych sekwencjach. Co ciekawe, w tym przypadku nie trzeba używać specjalnych narzędzi uderzeniowych. Pamiętajmy o tym, aby postawić na renomowanego producenta i doskonałą jakość, co wpłynie na zadowolenie z użytkowania modułu. 

Moduł Keystone RJ45

Tego typu urządzenie jest przeznaczone do zabudowy modularnej Mediaboc i wyposażenia pustych patchpaneli Keystone. Zamontowanie wiąże się z umieszczeniem go w ramkach, jakie są wyposażone w puszki podłogowe, supporty, listwy, koryta naścienne i kolumny wysuwane z blatu. Ciekawym rozwiązaniem jest zakup uniwersalnego rozmiaru modułu Keystone, dzięki czemu zastosujemy go w wielu systemach modułowych. To nowoczesne narzędzia, które znajdują zastosowanie w wielu miejscach. Moduł Keystone RJ45 (https://www.napad.pl/1300-moduly-keystone) jest chętnie wybierany przez wielu użytkowników i cieszy się uznaniem na rynku.

Przez progamer