Najlepsze etui do Xiaomi Mi A1

lipiec 23, 2019 Telefony

Etui jest ważnym akcesorium chroniącym telefon przed uszkodzeniami. Spełnia ono również rolę ozdobną. Dobrze wykonane może uatrakcyjnić wygląd telefonu i nadać mu unikalny charakter.

Futerały, pokrowce, kabury

Na początku warto wspomnieć, jakie etui mamy do wyboru. Istnieją trzy podtypy. Każdy z nich ma trochę inne przeznaczenie. 
Futerały wykonane są z twardych materiałów i szczelnie przylegają do bryły telefonu. Dany futerał dedykowany jest do danego modelu telefonu. Nie są to akcesoria uniwersalne.
Pokrowce tworzy się z miękkich materiałów np. filcu albo pianki. Jest to świetne zabezpieczenie dla tych, którzy zwykli nosić telefon luźno w torebce albo plecaku.
Kabura zaś jest najczęściej wykonana ze skóry lub materiału skóropodobnego. Nazwa kojarzy się się z kaburą na broń. Jeśli chodzi o wykonanie i zastosowanie zachodzi tutaj wiele podobieństw. Kaburę na telefon można przypiąć do paska. Składa się ona z komory, gdzie umieszczamy telefon oraz klapki zabezpieczającej telefon przed wysunięciem.

Co będzie najlepsze?

Etui Xiaomi Mi A1 musimy wybrać zgodnie z naszymi potrzebami dlatego zobacz: https://vegacom.eu/pl/menu/etui-120152.html. Jeśli telefon musimy mieć stale pod ręką najlepiej wybrać kaburę. Gdy wolimy nosić smartfon luźno w torbie z innymi rzeczami pokrowiec wydaje się najstosowniejszy. Inaczej będzie w momencie, kiedy zależy nam na tym, aby telefon stylowo wyglądał. Wtedy być może najlepszym rozwiązaniem byłoby zakupienie personalizowanego cienkiego etui z silikonu.
Etui Xiaomi Mi A1 nie będzie wyróżniać się cenowo spośród tych dostępnych do innych modeli. Koszt nie jest wielki, a korzyści płynące z posiadania etui duże.

Przez progamer