Poznaj Watch Series 9

Elektronika wrz 29, 2023
Watch Series 9

Miłośnicy inteligentnych zegarków mają do przetestowania kolejne urządzenie, a mianowicie Watch Series 9. Pora sprawdzić, na jakie można liczyć funkcje w następnej odsłonie smartwatchy.

Co warto wiedzieć o Watch Series 9?

Najnowsza wersja zegarka smart, czyli Watch Series 9, została wyposażona w nowy procesor, obsług interfejsu odbywa się za pomocą podwójnego stuknięcia palcami. Warto wiedzieć, że opaska została wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu, co przekłada się na ekologię. Jest także funkcja Znajdowanie dokładne, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej odszukać zagubione akcesorium, czyli zlokalizować je w przypadku zgubienia. Odświeżono watchOS 10, dzięki czemu na ekranie wyświetlają się wspaniale najmniejsze detale. Bardzo praktyczny jest Stos inteligentny z widżetami, co przekrada się na błyskawiczny dostęp do najważniejszych i aktualnych informacji. Więcej jest tutaj.

Czy warto zdecydować się na Watch Series 9?

Jeżeli ktoś szuka inteligentnego zegarka, praktycznego, o wysokich walorach estetycznych, to można mu śmiało polecić Watch Series 9, wzbogaconego w szereg najnowszych funkcji. Został on w pełni zintegrowany z ekosystemem Apple.

Watch Series 9
  • Występuje w wielu wariatach kolorystycznych, co pozwala na dostosowanie go do swoich indywidualnych preferencji.
  • Rewelacyjnie nadaje się na trening, monitorowania swoich postępów i podstawowych parametrów życiowych.
  • Jest to bardzo pomocne urządzenie do kontrolowania swojego zdrowia, sprawdzania między innymi jakości snu, tętna, poziomu natleniania krwi itd.
  • Warto zdecydować się na zakup takiego zegarka, jeśli ktoś chce lepiej zrozumieć swoją kondycję fizyczną i psychiczną.

Przez progamer