Praktyczne i niezawodne słuchawki dla aktywnych – Airpods 3 generacja

Elektronika lip 18, 2023
airpods 3 generacja

Przed nami upragnione wakacje. Czas błogiego odpoczynku i relaksu. Uczniowie postarają się zapomnieć o szkole i naładować baterie przed nowym rokiem szkolnym. Dorośli wezmą urlopy i również zapragną zapomnieć o szarej codzienności. Warto zadbać o to, by zabrać ze sobą na wypoczynek wygodny i praktyczny sprzęt do słuchania muzyki i rozmów telefonicznych, czyli odpowiednie i sprawdzone słuchawki bezprzewodowe.

Lato i aktywny wypoczynek ze słuchawkami Airpods 3 generacja

Wakacje sprzyjają większej aktywności ruchowej i przemieszczaniu się w różne atrakcyjne miejsca. Nawet osoby, które na co dzień nie przepadają za aktywnością fizyczną i prowadzą raczej spokojny tryb życia, latem zwiększają swoją aktywność. Zmiana stylu życia wiąże się z docenieniem lekkiego i wygodnego sprzętu do słuchania muzyki i prowadzenie rozmów telefonicznych. Dobrym wyborem będzie użycie słuchawek bezprzewodowych na przykład airpods 3. generacji (https://ispot.pl/apple-airpods-3rdgeneration). Co je wyróżnia? Latem nie sposób nie docenić tego, że są odporne na wodę oraz na pot. Nie straszne im bałtyckie fale ani uprawnianie sportów. Bez względu na to, czy jeździmy rowerem, uprawiamy sporty miejskie czy oddajemy się sportowej pasji na łonie przyrody, ich użycie będzie dobrym rozwiązaniem. Długi czas pracy, bo aż 6 godzin po jednorazowym naładowaniu zdecydowanie sprawdzi się w momentach, gdy nie tak łatwo o stały dostęp do prądu i gdy nie mamy czasu potrzebnego na częste ładowanie urządzenia. Etiu ładujące MagSafe zapewnia aż 30 godzin słuchania, co jest wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem w terenie. Airpods 3 generacji mają też praktyczną funkcję śledzenia ruchu głowy użytkownika. Dzięki temu muzyka i inny dźwięk otacza nas równomiernie i dociera do odbiory z każdej strony.

Workation, czyli praca i wakacje w jednym

Ostatnio dużą popularność zdobywa łączenie pracy i odpoczynku. Dzięki możliwości pracy zdalnej, można jednocześnie wyjechać z domu i nie tracić kontaktu z miejscem pracy, wykonując ją najczęściej w niepełnym wymiarze i pracując przez internet. Workation to też znakomite rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy poświęcają swojej firmie czas zazwyczaj w dużo większym wymiarze niż etatowy pracownik korporacji. W czym może wtedy pomóc airpods 3 generacja? Praca zdalna niesie ze sobą często konieczność odbywania długich konferencji, rozmów telefonicznych czy spotkań z klientem, które odbywają się za pośrednictwem różnych komunikatorów internetowych. Bardzo ważne, by mieć wówczas pełną swobodę ruchów i sprzęt, który nie zawodzi. Pozwala to w pełni skupić się na rozmowie. Wszelakie awarie i problemy techniczne bardzo przeszkadzają w tego typu pracy i mogą być źle odbierane przez interlokutora. W biznesie nie można pozwolić sobie na błędy. Znakomicie sprawdzą się tu słuchawki bezprzewodowe takie jak airpods. Dźwięk z nich płynący sam dopasowuje się do potrzeb słuchającego i budowy jego ucha. Ich mikrofony ułożone są tak, że zbierają dźwięki z otoczenia i automatycznie ustawiają niskie i średnie częstotliwości słuchanego dźwięku tak, by w pełni wydobyć jego głębię. 

Przez progamer