Tablet graficzny z ekranem

Akcesoria sie 6, 2021
tablet graficzny ekranowy

Tablet graficzny z ekranem to lekkie, niewymagające baterii, ergonomicznie zaprojektowany tablet z piórem do rysowania, które umożliwia edycję, podpisywanie i robienie notatek, dokładnie działa tak jak pisanie piórem na papierze.

Odkryj tablet firmy Wacom One

To uczucie, jakby pióro przesuwało się po papierze. Praca nabiera magicznego charakteru. Rysowanie, edycja zdjęć, wspólne omawianie pomysłów może odbywać się w tak znajomy sposób, że zupełnie zapomina się o tym, co dzieje się cyfrowo. Znany instrument jest kluczem do wolności twórczej.

Tablet działa jak zwykłe pióro

Ponieważ pióro nie wymaga baterii, jego wygląd i działanie są takie, jakie powinny być w dłoni. A jego wrodzona precyzja zapewnia idealne dopasowanie pomiędzy działaniem a rezultatem. Dzięki naturalnemu tarciu powierzchni i minimalnym efektom odbijania światła, będziesz miał wrażenie, że piszesz lub rysujesz na papierze, a nie na szkle. Tablet graficzny ekranowy to także przestrzeń do zabawy. Zobacz, jak Twoja własna wyobraźnia ożywa w pełnym kolorze na tym wyświetlaczu formatu A4.

tablet graficzny ekranowy

Pełny widok Wacom One

Wacom One to coś więcej niż tylko interaktywny ekran piórkowy dla osób kreatywnych. Tutaj masz wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć tworzyć od razu. Pakiet Bonus Pack dołączony do zestawu Wacom One jest gotowy i czeka na grafików obdarowanych twórczą kreatywnością. A co najlepsze: urządzenie Wacom One jest również kompatybilne z komputerami, a także niektórymi tabletami i telefonami z systemem Android.

Przez progamer